Ufuk

Ufuk

”Güneş ufuktan şimdi doğar, yürüyelim arkadaşlar…”

Ufuk, gökle yerin uzaklarda birleştiği gibi görünen çizgi gibi bir şeydir. Adalete susamış olanlar için ufuk, zifiri karanlıkta güneşin doğuşunu beklemektir. Biz adalete susamışlar olarak RP sunucularında insanlara zulmeden ve haklarını gasp eden omurgasızlara karşı güneşin ufuktan doğacağını biliyoruz. Yürüyelim arkadaşlar.

Bizi takip eden bütün değerli okurlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu hafta yazılı sınavlarımız olduğu için ne yazık ki hakkında yazmayı tasarladığımız birçok konuda yazı yazmaktan uzak kaldık ancak bu bize gerçek hayatımızda hem daha başarılı bir süreçten geçmemizi sağladı hem de bize yazılardan biraz uzak kalarak bir dinlenme olanağı yarattı. Bize bu olanakları sağlayarak destek çıkan ve bizi anlayışla karşılayan siz bütün değerli okurlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Özellikle sizden gelen geri dönüşlere ve saha arkasında ortak çalıştığımız arkadaşlarımız ile siteyle ilgili her türlü veriye dayanarak bazı güncellemelerle çalışmalarımızı daha güçlü bir halde size sunma amacındayız. Yazılarımızın olağan bir uzunluktan daha uzun olması hepimizin zihinlerini karıştırdığını da aldığımız dönütlerle anlıyoruz, buna yönelik kesin çözümleri almak artık bir zorunluluk halini aldı. Bu hafta bir RP ülkesi ile ilgili olan Anayasa çalışmalarımızın bitmesinin ardından haftanın sonuna doğru bir sürprizle karşınızda olacağız.

Bu günlerde RP ülkelerinde yaşanan hem IC hem OOC olarak sürdürülen hukuksuzluklara ve kurulmaya çalışılan haksız düzene üzülerek tanıklık ediyoruz ve bunlara ilişkin yazılar yazmamak için kendimizi belki de zor tutuyoruz ancak bu hafta alacağımız kararlar ve belirleyeceğimiz yol haritasından kaynaklı olarak sizlere daha iyi bilgi akışı sağlayabilecek yolları denemek ve akılcı çözümler üretmek emin olunuz ki bizim iletişimimizi güçlendirme temelinde hukuksuzluğa karşı verdiğimiz büyük mücadeledeki en temel adım olacaktır.

Bugün ve hatta bu hafta sürprizimizi açıklayana dek sizlere yoğun içerikli bir yazı paylaşamayacağız. Bunun için bizi anlayışla karşılamanızı diliyor ve bundan dolayı teşekkür ediyoruz. Bize bu süreçte [email protected] mail adresimiz ve Discord’dan ulaşabilir ve düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Kul hakkı yiyenler unutmasınlar ki biz onları unutmadık ve yaptıklarının peşlerini bırakmadık. Eskisinden daha hızlı bir şekilde en kısa sürede hak mücadelemize devam edeceğiz.