Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Bu sitede (barisyasaman.com) üyelik sahibi olarak veya olmayarak bulunmak, bu sitede herhangi bir içeriği okumak, bunlar hakkında görüş belirtmek veya bu site ile ilgili diğer bağlı işlemleri gerçekleştirerek bu siteyle bu bağlarınızın oluşması itibarıyla bu Kullanım Koşullarını okumuş, anlamış, rıza göstermiş ve kabul etmiş sayılırsınız. Bunları kabul etmiyorsanız site ve içerikler hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz ve siteden ayrılmanızı öneriyoruz.

Gizlilik sayfamız için buraya tıklayın

  1. Bu Kullanım Koşulları, site yönetimi tarafından istenildiği vakit değiştirilebilir, üzerinde tek taraflı olarak oynama yapılabilir ve farklı koşullar olarak belirlenerek açıklanabilir. Bu durumda bu siteyi kullanarak her türlü değişme ihtimali olan koşulumuzu kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kullanım Koşullarının değişmesinin ardından siteye giriş yapmanız veya site ile herhangi bir bağı kurmanız durumunda yine bu koşulları kabul etmiş sayılıyorsunuz.
  2. Bu sitede kullanılan dil, paylaşılan içerikler ve söz edilen her şey RPG kapsamındadır. RPG, Role-Playing Game anlamına geliyor olmakta ve oyuncuların kurgusal bir sahnede farklı karakterlerin rollerini üstlendikleri oyun olarak tanımlanmaktadır. Bu sitede başta Discord ve Instagram olmak üzere çeşitli sosyal mecralarda dönen RPG sunucularının faaliyetleri, bu sunucular kapsamında dönen genel işleyiş hakkındaki görüşler, eleştiriler ve bir RPG karakteri olan tarafımızın görüşleri yer alacaktır. Bu sitede yer alan her türlü içerik RPG kapsamında olduğundan bu sitede paylaşılan hiçbir içeriğin gerçek hayatla ilgisi yoktur ve olduğu iddia edilemez. Bazı RPG sunucularının kuruluşunda ve genel içeriği bakımından, uygulanan bazı RPG sistemlerinin, rolün ne kadar rol olması gerçeğine karşın gerçek hayatın belli ölçüde değiştirilerek ve dönüştürülerek yapılması temeline dayanarak veya paylaşacağımız bazı içeriklerin bu sözünü ettiğimiz konular çerçevesinde gerçek hayatla ilgisi olması kaçınılmazdır ancak ifade ettiğimiz görüş ve eleştiriler hiçbir şekilde gerçek hayatla ilgili konularda kullanılamaz, yalnızca RPG kapsamında kullanılabilir ve değerlendirilebilir. Kullandığımız her içerikte RPG içeriklerinin bulunması elbette ki zorunlu ve gerekli değildir, bu belirttiğimiz kapsamda olan her türlü görüş de beyan edilebilir. Bu siteyi kullanmakla birlikte bu sitede paylaşılan her türlü eleştirinin, görüşün ve bilginin RPG kapsamında yapıldığını kabul etmiş ve buna rıza göstermiş sayılırsınız.
  3. Bu siteyi kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve yasalarını ihlal edecek her türlü eylemden kaçınacağınızı kabul etmiş olursunuz ve yasaları ihlal durumunuzda da sorumluluğu eylemi yapan kişi olmak yoluyla üstlenmiş olursunuz. Sitede bu şekilde paylaşacağınız her içerikten bizatihi kendiniz sorumlusunuz, bu konuda bir sorumluluk kabul etmiyoruz.
  4. Bu site verilerinizi olağan bir sitenin depolayacağı kadar depolar ve özel bilgilerinizi hiçbir şekilde açığa vurmaz ve depolamaz. Sitede herhangi bir şekilde paylaşabileceğiniz olası özel bilgi veya verilerinizin güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır, sizin paylaşacağınız bilgilerden sorumlu değiliz.
  5. Siteyi istediğimiz vakit kapatabilir, bakıma alabilir, yeniden açabilir ve bu işlemleri tekrarlayabiliriz, bunları yapmak bizim tasarrufumuzdadır. Sitenin faaliyetlerinin aksaması, farklı yöne çevrilmesi veya bunlarda yapılacak olası değişiklikler bizim tasarrufumuzdadır ve bu konuda herhangi bir açıklamada bulunmaya veya hizmeti tamamlama anlayışıyla içeriklerimizi herhangi bir şekilde devam etmeye zorunlu değiliz.
  6. Bu site kar amacı gütmemektedir ve maddi destek kabul etmemektedir. Yapacağınız en önemli destek siteyi tanıtarak daha çok kişinin burayı öğrenerek içeriklerimizden yararlanmasını sağlamaktır.